Umów wizytę

21 kwietnia 2023

dr n. wet. Marcin Michałek 

W 2016 roku uzyskałem tytuł lekarza weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 2020 roku zdobyłem stopień naukowy doktora na podstawie cyklu prac z zakresu klinicznej kardiologii weterynaryjnej opublikowanych w anglojęzycznych czasopismach naukowych.W latach 2019-2020 odbyłem zagraniczne staże, w tym miesięczny pobyt w pracowniach kardiologii na University of California w Davis oraz Iowa State University, a także pracowni radiologii interwencyjnej Animal Medical Center w Nowym Yorku.

 

W 2022 roku odbyłem szkolenie z zakresu ultrasonografii płuc, jak również rozpocząłem cykl europejskich szkoleń specjalizacyjnych z kardiologii weterynaryjnej ESAVS-Cardiology, aktualnie będąc po IV z V części. W tym czasie odbyłem również dwutygodniowy staż kliniczny w Ludwig-Maximilians-Universität München.

 

Pracuję również jako adiunkt w Pracowni Kardiologii Katedry Chorób Wewnętrznych UPWr.Konsultacje kardiologiczne odbywają się na przenośnym echokardiografie najwyższej klasy - GE Vivid IQ wyposażonym w trzy sektorowe głowice kardiologiczne pozwalające na dokładną diagnostykę serca zarówno małych kotów, jak i psów ras olbrzymich, a także głowicę liniową do badania ultrasonograficznego płuc.

konsultacje kardiologiczne

Przychodnia weterynaryjna Wrocław Śródmieście

Umów wizytę

facebook ikona

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Przychodnia weterynaryjna Wrocław Śródmieście, wykonanie kreacyjna.pl 

łapa ikona
łapa ikona

Godziny otwarcia

 

pon - pt: 9-19, sob 9-13

Niedziela i święta: nieczynne

łapa ikona
łapa ikona

Adres

 

ul. Jedności Narodowej 230d

Wrocław (Browary Wrocławskie)

O nas

 

Przychodnia Weterynaryjna Wrocław Śródmieście